28 kwietnia, 2016

Błąd medyczny

Zajmuję się dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień za błędy i zaniedbania medyczne (błąd medyczny).

Sprawy o odszkodowania za błąd medyczny, są niezwykle skomplikowane i wymagają specjalistycznej wiedzy zarówno medycznej jak i prawniczej. W związku z tym zapewniam swoim Klientom kompetentną pomoc, popartą odpowiednim doświadczeniem i wiedzą.

Proponuję Klientom profesjonalne wsparcie w postępowaniu zmierzającym do uzyskania odszkodowania, zadośćuczynienia pieniężnego i renty, rekompensujących zaniedbania, do których doszło w procesie leczenia.

Poszkodowanych na skutek błędu medycznego reprezentuję w postępowaniu przed firmą ubezpieczającą Szpital, przed Wojewódzką Komisją do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych, jak również w postępowaniu przed Sądem.

Prowadzę sprawy tak by moi Klienci jak najmniej odczuli stres  związany ze sprawą , „rozdrapywaniem ran”. Dla ludzi którzy przeszli ogromną traumę związaną z własnym zdrowiem, czy śmiercią osoby bliskiej, procedury prawne, a zwłaszcza konieczność osobistego stawiennictwa w sądzie (gdzie większość nigdy nie była) i złożenia bardzo bolesnych zeznań jest trudnym momentem w życiu. Robię co w mojej mocy by to doświadczenie uczynić jak najmniej bolesnymJak twierdzą Klienci skutecznie.

 

Zadzwoń